Komputerowe Ustawienie
Geometrii Kół

NOWOŚĆ – ZAPRASZAMY

Geometria – ul. Marywilska 59

tel. +48 668 202 323
Pn.-Pt.: 9:00 – 17:00

Zapraszamy

Geometria – ul. Łodygowa 35

tel. +48 698 033 545
Pn.-Pt.: 9:00 – 18:00

stanowiska do geometrii

Zbieżność i Geometria 3D

Prawidłowo ustawiona geometria kół zapewni mniejsze zużycie opon i paliwa. Oprócz względów finansowo – praktycznych, ma również bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo Twojej podróży oraz komfort jazdy. 

Kontrolę i regulacje zbieżności warto wykonać profilaktycznie. Możesz jednak zauważyć pewne symptomy, świadczące o konieczności wykonania takiej usługi. Należą do nich m.in.: ściąganie auta na prostej drodze, opóźnienia w reakcji samochodu na ruchy kierownicą, samodzielne, gwałtowne ruchy kierownicą po najechaniu na przeszkodę typu krawężnik, dziura. Do objawów, które powinny zwrócić Twoją uwagę na kwestię sprawdzenia geometrii, należą również popiskujące w zakręcie opony oraz nierówne ich zużycie. 

Zbagatelizowanie tematu może mieć niemiłe konsekwencje, które mogą zaskoczyć Cię jako kierowcę w najmniej spodziewanym momencie. Może do nich należeć poślizg kół lub wypadnięcie z toru jazdy. 

Zapraszamy na regulację i pomiar geometrii ustawienia kół oraz osi samochodu w technologii 3D. Posiadamy nowoczesne urządzenie firmy HUNTER oparte na trójwymiarowym pomiarze geometrii kół, dzięki czemu maksymalizujemy precyzję regulacji. 

Galeria samochodów, które u nas były